@zsghbytom
  • pic1
  • pic2
  • pic2
  • pic2
  • pic2
  • pic2
  • pic2
  • pic2
Do wakacji zostało tylko 22 dni 
rekrutacja
sukcesy uczniów
nasze projekty
nasi partnerzy
41-902 Bytom, ul. Żeromskiego 26, tel: +48 32 2813841, sekretariat@zsgh.bytom.pl



plan lekcji


dziennik

Wicemistrzostwo Bytomia w piłce koszykowej 3x3
04-06-2026 09:16:03
Pod koniec maj nasze uczennice brały udział w turnieju streetballa czyli piłce koszykowej 3x3 i osiągnęły sukces w postaci drugiego miejsca w Bytomiu. Nasza reprezentacja grała w składzie:
Mankiewicz Oliwia, Smarzok Anna i Szuman Dominika – wszystkie z klasy 1C oraz Kowalkowska Dominika z klasy 2CK. Nasza męska drużyna zajęła piąte miejsce. 
Drużyny poprowadził podczas zawodów mgr Roman Olszowski. 
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Galeria
R. Olszowski    
Piknik Europejski za nami! Ruch, zdrowie i europejska energia!03-06-2026 15:13:51
W miniony piątek (29.05) nasza szkoła tętniła życiem! Tym razem udowodniliśmy, że podróże i edukacja europejska idealnie łączą się z dbaniem o zdrowie i formę! Zobaczcie podsumowanie w pigułce:

Stoisko Erasmusa – nasi stażyści radzili, jak przygotować się do wyjazdu, ale też jak dbać o zdrowie psychiczne i radzić sobie ze stresem w trudnych sytuacjach za granicą. Przećwiczyli również rozmowy kwalifikacyjne – można było się spróbować w interakcji ze stażystami.
 
Ruch to zdrowie! – korytarze i przerwy między meczami opanował taniec! Dziękujemy naszym animatorkom za dawkę endorfin i genialne układy prosto z Teneryfy. Aktywne przerwy to jest to!
 
W zdrowym ciele zdrowy duch – nasi stażyści podczas pogadanki przypomnieli, że silna psychika i dobre nawyki to klucz do sukcesu na zagranicznym stażu.
 
Smaki Hiszpanii w wersji FIT– klasy gastronomiczne wzięły na warsztat kuchnię hiszpańską. Czy może być zdrowo? Oczywiście! Uczniowie pokazali, jak modyfikować przepisy, by były lekkie, pełne witamin i zgodne z zasadami zdrowego żywienia.

Dziękujemy wszystkim za super atmosferę i solidną d [...pokaż więcej]
K. Drabik    
Wycieczka klasy 1UH – Sokole Ranczo w Biskupicach02-06-2026 08:40:01
W dniach 27-29 maja odbyła się wycieczka klasy 1UH do Sokolego Rancza w Biskupicach, u podnóża największego rezerwatu Jury Krakowsko-Częstochowskiej - Sokole Góry. Przywitała Nas piękna pogoda, a panujący klimat i atrakcyjność ośrodka przeszła nasze oczekiwania. Po przywitaniu z właścicielem gospodarstwa i zakwaterowaniu przystąpiliśmy do zwiedzania ośrodka. Rozpoczęliśmy od przejścia popularną Aleją Brzozową do kamiennych kręgów i nie tak wcale małym mini zoo - zagrody zwierzęcej, części sportowo rekreacyjnej i wypoczynkowej. Po obiedzie każdego dnia był czas na odpoczynek, a po podwieczorku do kolacji poświęcaliśmy czas na korzystanie z toru sprawnościowego OCR oraz na gry i zabawy w fresbee, petanque/bule lub dowolnym momencie na zaglądanie w zagrody konne i mini zoo. Po kolacji odbyła się klasowa dyskoteka, którą zakończyliśmy ogniskiem i pieczeniem swojskiej kiełbaski. Każdego dnia serwowano nam bardzo smaczne cztery posiłki, w których stosowano własne wyroby mięsne i wędliniarskie, a dodatkową atrakcją w ośrodku były lody włoskie Gelato. Grupa uczniów o profilu hotelarskim podczas pobytu mogła zobaczyć specyfikę obsługi gości i zakwaterowania w ośrodku agroturystycznym. Natomiast grupa uczniów o profilu turystycznym dodatkowo spędzała czas w klasowym gronie na animacjach czasu wolnego jakim były gry i zabawy taneczne oraz w kolejnym dniu udała się szlakiem turystycznym, biegnącym przez około 7 km lasu do Olsztyna, gdzie znajduje się przepiękne pole widokowe, z wysoko umiejscowionymi i dobrze zachowanymi ruinami i basztą zamku. Po powrocie [...pokaż więcej]
K. Gubała    
Dzień Sportu w ZSGH
01-06-2026 20:38:23
Dnia 29 maja w naszej szkole odbył się „Dzień Sportu”. Rozpoczęliśmy od zajęć pilatesu, które pod fachowym okiem pani mgr Joanny Kozłowskiej-Nowak przebiegały na sali gimnastycznej. Uczennice mocno zapracowały na słodki poczęstunek, który wszyscy uczestnicy w tym dniu otrzymali z rąk prowadzących. Następnie rozegrany został mini turniej piłki siatkowej, którą to dyscyplinę przygotował i sędziował mgr Sebastian Przywara, gdzie trzy drużyny dzielnie rywalizowały o wygraną. Zakończyliśmy tradycyjnie miniturniejem piłki koszykowej, gdzie również rywalizowały trzy drużyny, które mocno wsparła obecność i udział w grze naszego konserwatora pana Sebastiana Niezgody. Rozgrywki przygotował i poprowadził mgr Roman Olszowski.
Zapraszamy do galerii i do udziału w następnym „Dniu Sportu” w przyszłym roku.
Galeria
R. Olszowski    
Powodzenia podczas egzaminu zawodowego‼️
29-05-2026 18:53:36
Drodzy uczniowie! Przed Wami ważny moment, do którego przygotowywaliście się przez długi czas. To okazja, aby spokojnie i rzetelnie pokazać swoją wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie zdobyte podczas zajęć praktycznych i teoretycznych. Warto zaufać sobie i podejść do egzaminu z opanowaniem - macie solidne podstawy, by poradzić sobie z każdym zadaniem.
Pamiętajcie, aby uważnie czytać polecenia, dobrze zaplanować swoją pracę i działać krok po kroku. Nawet jeśli pojawi się trudniejsze zadanie, zachowajcie spokój i spróbujcie wykorzystać to, co już wiecie - często to wystarczy, by znaleźć właściwe rozwiązanie.
Życzę Wam jasnego umysłu, koncentracji i wiary we własne możliwości. Niech ten egzamin będzie dla Was nie tylko sprawdzianem, ale też potwierdzeniem zdobytych kompetencji.
Trzymam za Was mocno kciuki – powodzenia!
Dyrektor    
„Hazard? Nie daj się wciągnąć”
29-05-2026 12:52:48
W dniu dzisiejszym uczniowie klas 3U, 3T oraz 3H uczestniczyli w spotkaniu edukacyjnym prowadzonym przez pracownika Krajowej Izby Skarbowej pod hasłem „Hazard? Nie daj się wciągnąć”. Podczas prelekcji omówiono zagrożenia związane z hazardem, konsekwencje prawne oraz skutki uzależnień. Uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę i uświadomić sobie, jak ważne jest podejmowanie odpowiedzialnych decyzji.

Serdecznie dziękujemy przedstawicielowi Krajowej Izby Skarbowej za ciekawe i wartościowe spotkanie.
Galeria
A. Kullman    
ZSGH w Bytomiu uhonorowany statuetką Iskierki28-05-2026 20:39:47
W dniu uroczystego koncertu z okazji 20-lecia Fundacji ISKIERKA, który odbył się 27 maja 2026 r. w NOSPR w Katowicach, nasza szkoła – Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bytomiu – została wyróżniona wyjątkową statuetką Iskierki.

To niezwykle cenne wyróżnienie jest wyrazem uznania za współpracę, zaangażowanie, imponujące zbiórki i skuteczność w organizowanych inicjatywach, promowanie wolontariatu z pasją i smakiem oraz wsparcie działań podejmowanych przez Fundację na rzecz dzieci i młodzieży z chorobą nowotworową.

Jubileuszowy koncert „Efekt Iskierki” to wydarzenie, w którym mali pacjenci po przejściach onkologicznych wystąpili na jednej scenie z największymi gwiazdami. Uroczysty koncert zgromadził wielu znamienitych gości, przyjaciół i partnerów Fundacji. Na scenie zagrała
Dziecięca Orkiestra Onkologiczna pod opieką Piotra Sutta wraz z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia pod batutą Adama Sztaby. Pojawili się także m.in. Kwiat Jabłoni, Artur Rojek, Sebastian Karpiel-Bułecka i zespół Dikanda. Do tego nieszablonowego koncertu dołączył sam Sting ze swoim Virtual Pre-recorded Performance. Koncert prowadzili: Jarosław Boberek i Mirosław Neinert. Gościem specjalnym była Pani Prezydentowa Jolant [...pokaż więcej]
B. Ochmańczyk    
Powodzenia na egzaminie zawodowym‼️28-05-2026 20:22:18

Przypominam, że w dniach od 1 - 5 czerwca 2026 r. odbywać się będą w naszej szkole egzaminy zawodowe.

Część praktyczna (model „d”)
  • 01.06.2026 r. (poniedziałek) godzina 9.00 kwalifikacja HGT.03; HGT.07; HGT.12;
  • 01.06.2026 r. (poniedziałek) godzina 13.00 kwalifikacja HGT.08; HGT.06.
Część pisemna
  • 02.06.2026 r. (wtorek) do 05.06.2026 r. (piątek) godzina 9.00; 11.00; 13.00 wg harmonogramu.
Część praktyczna (model „w”)
  • Od 02.06.2026 r. (wtorek) do 05.06.2026 r. (piątek) godzina 8.00; 12.00; 12.30 kwalifikacja HGT.02; SPC.01 wg harmonogramu.
Pamiętajcie, że na egzamin należy zgłosić się godzinę przed wyznaczonym terminem z dokumentem tożsamości.
Życ [...pokaż więcej]
B. Ochmańczyk    
Europejski Piknik – ‘W zdrowym ciele zdrowy duch”- Finał Europejskich Dni Młodzieży
25-05-2026 16:11:07
29 maja przy okazji Dnia Sportu zapraszamy na podsumowanie Dni Młodzieży organizowanych w szkole w dwóch etapach. Pierwszy etap został zakończony – 28.04 odbył się Bieg Erasmusa, podczas którego 2 grupy uczestników tegorocznych staży zagranicznych brały udział w biegu. Po podsumowaniu pikniku będziecie mogli zobaczyc fimik
z wydarzenia. Jedna grupa biegła w Parku Miejskim w Bytomiu i druga grupa biegła w Los Cristianos na Teneryfie. Podczas biegu p. romowaliśmy hasła "Run for experience!", "Level Up Your Health","Erasmus+: More than just a flight, it's a stride!"
Wielki finał naszej akcji promującej zdrowie odbędzie się w piątek podczas szkolnego Dnia Sportu. Zapraszamy klasy gastronomiczne na wykład, podczas którego uczniowie pokażą wam walory kuchni hiszpańskiej z opcjami zdrowszymi, które można przygotować zarówno na zajęciach jak i w domu. Wszyscy uczniowie zaproszeni są na przerwy lekcyjne na parter szkoły gdzie uczennice z klas turystycznych będą prowadziły warsztaty animacyjne – pokażą wam jak łączyć ruch z muzyką i jak dobrze się przy tym bawić. Stażyści obu grup podziela się z wami wrażeniami ze staży i przekażą jak dbać o dobre odbycie stażu i jak aktywnie spędzać czas wolny przy okazji poznając kulturę kraju, w którym odbywamy staż.
Na prezentację zapraszamy przedstawicieli klas – samorządy oraz wszystkich zainteresowanych aplikacją do Programu Erasmus+ w kolejnym roku szkolnym. W trakcie dnia będzie również działało stoisko informacyjno- warsztatowe, gdzie będziecie mogli – sprawdzić swoją odporność psychiczną oraz poznać jak radzicie sobie w sytuacji trudnej. Odbędą się ‘próbne rozmowy kwalifikacyjne’ oraz będziecie mogli zmierzyć
się z reżyserowanymi scenkami sytuacji kłopotliwych, które mogą wydarzyć się na stażu.

Program dnia: (komunikat z zapisami będzie puszczony po klasach w środę 27.05)
  • 8.55 – 9.40 – prezentacje ze staży – sala multimedialna
  • 9.50 – 10.35 – kuchnia hiszpańska w zdrowszej odsłonie wykład dla klas gastronomicznych - sala multimedialna
  • 10.35 – 12.30 – stoisko – Dbamy o nasz psychiczny dobrostan – scenki i ‘próbne rozmowy kwalifikacyjne’ – korytarz 1 piętro
  • 9.40 – 12.45 – animacje przy muzyce na korytarzu szkolnym – parter przy przejściu. 
K. Drabik    
Zebrania z rodzicami
22-05-2026 09:55:00
Informujemy, że w dniu 27.05.2026 r. (środa) o godz. 17.00 odbędą się zebrania z rodzicami.

-= Przydział sal na spotkanie z wychowawcami =--

Podczas zebrań w godzinach 17.00 - 18.30 wszyscy nauczyciele będą dostępni w pokoju nauczycielskim, w budynku przy ul. Żeromskiego 26.

Uwaga! Zebrania rodziców z klas 1UH, 2CK i 3C odkdę się w innych terminach - szczegóły w harmonogramie.
Dyrektor    
Wszystkie newsy:
Wyszukiwanie:
..:: BIURO PODRÓŻY INTERTOUR - 30-03-2015
..:: Miejski Konkurs Zawodoznawczy - 30-03-2015
..:: Matura 2015 - 30-03-2015
..:: Konkurs Międzyszkolny - 30-03-2015
..:: Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego - 28-03-2015
..:: Wyjątkowo przedsiębiorczy młodzi ludzie - 27-03-2015
..:: TARGI EDUKACYJNE - 26.03.2015r. - 27-03-2015
..:: Finał akcji Ogólnopolskie wybory książek - 25-03-2015
..:: Dyplom MEN - 25-03-2015
..:: Wycieczka przedmiotowa do Hotelu - 25-03-2015
..:: Mini MGT - 25-03-2015
..:: SUKCES! - 25-03-2015
..:: mini MGT - 24-03-2015
..:: Ludolfina - 23-03-2015
..:: Mini MGT - 22-03-2015
..:: Szkolny konkurs na prezentację multimedialną o św. Janie Pawle II - 22-03-2015
..:: Rekrutacja na letni staż krajowy - 22-03-2015
..:: Dzień Przedsiębiorczości - 22-03-2015
..:: Wycieczka Paryż-Londyn - 21-03-2015
..:: Podziękowania - 19-03-2015
..:: TURNIEJ WIEDZY O SZKOLE - wyniki finału - 19-03-2015
..:: Konkurs fotograficzny - 19-03-2015
..:: Materiały i przybory pomocnicze - matura - 19-03-2015
..:: Ranking miniMGT - 19-03-2015
..:: Zebrania z rodzicami - 18-03-2015
..:: KONKURS ORTOGRAFICZNY - 18-03-2015
..:: Próbna matura ustna z języka niemieckiego - 18-03-2015
..:: Dodatkowe zajęcia z zasad żywienia - 17-03-2015
..:: mini MGT - 16-03-2015
..:: Wycieczka Paryż-Londyn - 16-03-2015
..:: Rekolekcje wielkopostne - 08-03-2015
..:: Mini MGT - 15-03-2015
..:: Podziękowanie - warsztaty - 14-03-2015
..:: MiniMGT - 12-03-2015
..:: XII Edycja Dnia Przedsiębiorczości - 12-03-2015
..:: MiniMGT - 11-03-2015
..:: MiniMGT - 10-03-2015
..:: Konkurs fotograficzny - 10-03-2015
..:: Łyżwiarstwo Szybkie – Medale dla ZSGH - 09-03-2015
..:: MiniMGT - 09-03-2015
..:: Konkurs Wiedzy o Szkole - wyniki półfinału - 09-03-2015
..:: Konkurs na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną - 08-03-2015
..:: MiniMGT - Podpowiedź do skrytki 9.03 - 08-03-2015
..:: Prezentacje Pracodawców - spotkanie - 06-03-2015
..:: Wizyta młodzieży tureckiej w ZSGH - 06-03-2015
..:: To już drugą edycja programu TVS „8 Smaków Europy”. - 06-03-2015
..:: Dzień Kobiet w ZSGH - 05-03-2015
..:: Pokaz umiejętności uczniów klasy 3T1 - 05-03-2015
..:: Studniówka 2016 - 05-03-2015
..:: Międzynarodowy Konkurs Młodych Kucharzy "Kuchnia polska dawniej a dziś” - 05-03-2015
..:: Wojewódzki Konkurs Piosenki Angielskiej - 05-03-2015
..:: Matematyczny Konkurs Fotograficzny - 03-03-2015
..:: Zebranie w sprawie studniówki - 02-03-2015
..:: Finał gry Business-Zone - 02-03-2015
..:: Międzynarodowy Konkurs Młodych Kucharzy - 02-03-2015
..:: TURNIEJ WIEDZY O SZKOLE - 01-03-2015
..:: Sukces w Miejskim Konkursie "Bohaterowie - Żołnierze Wyklęci" - 28-02-2015
..:: Gratulujemy nauczycielowi ZSGH - 28-02-2015
..:: Terminy etapu praktycznego egzaminu zawodowego (stary egzamin) - 27-02-2015
..:: KONKURSY XXII „TYGODNIA ZIEMI” - „Wszystkie strony świat(ł)a” - 26-02-2015
..:: Ekologiczny konkurs multimedialny - 26-02-2015
..:: MIEJSKI KONKURS EKOLOGICZNY - 26-02-2015
..:: W naszej szkole mamy MULTIMILIONERÓW! - 26-02-2015
..:: Podziękowanie :) - 25-02-2015
..:: miniMGT - spotkanie - 24-02-2015
..:: Szkolny Oskar za dyktando - 24-02-2015
..:: Próbna matura ustna z języka niemieckiego - 24-02-2015
..:: Prelekcja dla klas IV - 24-02-2015
..:: KONKURS WIEDZY O NASZEJ SZKOLE - 17-02-2015
..:: PEDAGOGIKA ZABAWY-ANIMACJA CZASU WOLNEGO - 23-02-2015
..:: Rekrutacja na rok szkolny 2015/2016 - 23-02-2015
..:: Podpisanie współpracy z firmą IAI - 23-02-2015
..:: Zadecyduj, co będziesz czytał - 23-02-2015
..:: DO NAUCZYCIELI EMERYTÓW ORAZ ABSOLWENTÓW NASZEJ SZKOŁY - 23-02-2015
..:: Spotkanie koordynatorów - 22-02-2015
..:: Rekrutacja na letni staż zagraniczny - Włochy - 22-02-2015
..:: XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego - 22-02-2015
..:: Konkurs Wiedzy o polskich noblistach - 22-02-2015
..:: Konkurs multimedialny - 22-02-2015
..:: Ogłoszenie wyników - 22-02-2015
..:: Sukcesy sportowe ZSGH - na przestrzeni wielu lat - 22-02-2015
..:: Hotel Rezydencja - prelekcja dla klas IV - 20-02-2015
..:: Dzień Bezpiecznego Internetu - 20-02-2015
..:: Miejski Konkurs Literacki i Plastyczny "Bohaterowie- Żołnierze Wyklęci" - 19-02-2015
..:: Akcja charytatywna "ZAWIESZKA" - 18-02-2015
..:: Konkurs fotograficzny - 17-02-2015
..:: SZKOLENIE - ANIMATOR - 17-02-2015
..:: Rekrutacja na letni staż zagraniczny - Włochy - 16-02-2015
..:: ale klasa.pl - 16-02-2015
..:: Konkurs nakrywania stołów "Stoły na przestrzeni lat" - 15-02-2015
..:: Zakończenie ferii zimowych - 10-02-2015
..:: Knajpiane życie dawnego Bytomia - 07-02-2015
..:: Strona poświęcona absolwentom ZSGH - 06-02-2015
..:: Z Górnego Śląska do sowieckich obozów - 06-02-2015
..:: Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła - 03-02-2015
..:: Ferie zimowe 2015 - 30-01-2015
..:: BYTOMSKI PRZEDSIĘBIORCA JUTRA - 30-01-2015
..:: Międzynarodowy Konkurs Młodych Kucharzy - 30-01-2015
..:: Matematyczna Gra Terenowa - 28-01-2015
..:: Miejski Konkurs Literacki i Plastyczny pod hasłem "Bohaterowie - Żołnierze Wyklęci" - 28-01-2015
aktualna galeria
spacer po ZSGH
office 365
hotspot zsgh
certyfikaty
biuletyn
rodo
twoje ip
18.97.14.91
 Copyright® ZSGH Bytom
 Design by Olin
Od 1 listopada 2004 stronę odwiedzano 55018884 razy.
Obecnie: 24 gości online 
wróć do górę