@zsghbytom
  • pic1
  • pic2
  • pic2
  • pic2
  • pic2
  • pic2
  • pic2
  • pic2
Do wakacji zostało tylko 22 dni 
rekrutacja
sukcesy uczniów
nasze projekty
nasi partnerzy
41-902 Bytom, ul. Żeromskiego 26, tel: +48 32 2813841, sekretariat@zsgh.bytom.pl



plan lekcji


dziennik

Wicemistrzostwo Bytomia w piłce koszykowej 3x3
04-06-2026 09:16:03
Pod koniec maj nasze uczennice brały udział w turnieju streetballa czyli piłce koszykowej 3x3 i osiągnęły sukces w postaci drugiego miejsca w Bytomiu. Nasza reprezentacja grała w składzie:
Mankiewicz Oliwia, Smarzok Anna i Szuman Dominika – wszystkie z klasy 1C oraz Kowalkowska Dominika z klasy 2CK. Nasza męska drużyna zajęła piąte miejsce. 
Drużyny poprowadził podczas zawodów mgr Roman Olszowski. 
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Galeria
R. Olszowski    
Piknik Europejski za nami! Ruch, zdrowie i europejska energia!03-06-2026 15:13:51
W miniony piątek (29.05) nasza szkoła tętniła życiem! Tym razem udowodniliśmy, że podróże i edukacja europejska idealnie łączą się z dbaniem o zdrowie i formę! Zobaczcie podsumowanie w pigułce:

Stoisko Erasmusa – nasi stażyści radzili, jak przygotować się do wyjazdu, ale też jak dbać o zdrowie psychiczne i radzić sobie ze stresem w trudnych sytuacjach za granicą. Przećwiczyli również rozmowy kwalifikacyjne – można było się spróbować w interakcji ze stażystami.
 
Ruch to zdrowie! – korytarze i przerwy między meczami opanował taniec! Dziękujemy naszym animatorkom za dawkę endorfin i genialne układy prosto z Teneryfy. Aktywne przerwy to jest to!
 
W zdrowym ciele zdrowy duch – nasi stażyści podczas pogadanki przypomnieli, że silna psychika i dobre nawyki to klucz do sukcesu na zagranicznym stażu.
 
Smaki Hiszpanii w wersji FIT– klasy gastronomiczne wzięły na warsztat kuchnię hiszpańską. Czy może być zdrowo? Oczywiście! Uczniowie pokazali, jak modyfikować przepisy, by były lekkie, pełne witamin i zgodne z zasadami zdrowego żywienia.

Dziękujemy wszystkim za super atmosferę i solidną d [...pokaż więcej]
K. Drabik    
Wycieczka klasy 1UH – Sokole Ranczo w Biskupicach02-06-2026 08:40:01
W dniach 27-29 maja odbyła się wycieczka klasy 1UH do Sokolego Rancza w Biskupicach, u podnóża największego rezerwatu Jury Krakowsko-Częstochowskiej - Sokole Góry. Przywitała Nas piękna pogoda, a panujący klimat i atrakcyjność ośrodka przeszła nasze oczekiwania. Po przywitaniu z właścicielem gospodarstwa i zakwaterowaniu przystąpiliśmy do zwiedzania ośrodka. Rozpoczęliśmy od przejścia popularną Aleją Brzozową do kamiennych kręgów i nie tak wcale małym mini zoo - zagrody zwierzęcej, części sportowo rekreacyjnej i wypoczynkowej. Po obiedzie każdego dnia był czas na odpoczynek, a po podwieczorku do kolacji poświęcaliśmy czas na korzystanie z toru sprawnościowego OCR oraz na gry i zabawy w fresbee, petanque/bule lub dowolnym momencie na zaglądanie w zagrody konne i mini zoo. Po kolacji odbyła się klasowa dyskoteka, którą zakończyliśmy ogniskiem i pieczeniem swojskiej kiełbaski. Każdego dnia serwowano nam bardzo smaczne cztery posiłki, w których stosowano własne wyroby mięsne i wędliniarskie, a dodatkową atrakcją w ośrodku były lody włoskie Gelato. Grupa uczniów o profilu hotelarskim podczas pobytu mogła zobaczyć specyfikę obsługi gości i zakwaterowania w ośrodku agroturystycznym. Natomiast grupa uczniów o profilu turystycznym dodatkowo spędzała czas w klasowym gronie na animacjach czasu wolnego jakim były gry i zabawy taneczne oraz w kolejnym dniu udała się szlakiem turystycznym, biegnącym przez około 7 km lasu do Olsztyna, gdzie znajduje się przepiękne pole widokowe, z wysoko umiejscowionymi i dobrze zachowanymi ruinami i basztą zamku. Po powrocie [...pokaż więcej]
K. Gubała    
Dzień Sportu w ZSGH
01-06-2026 20:38:23
Dnia 29 maja w naszej szkole odbył się „Dzień Sportu”. Rozpoczęliśmy od zajęć pilatesu, które pod fachowym okiem pani mgr Joanny Kozłowskiej-Nowak przebiegały na sali gimnastycznej. Uczennice mocno zapracowały na słodki poczęstunek, który wszyscy uczestnicy w tym dniu otrzymali z rąk prowadzących. Następnie rozegrany został mini turniej piłki siatkowej, którą to dyscyplinę przygotował i sędziował mgr Sebastian Przywara, gdzie trzy drużyny dzielnie rywalizowały o wygraną. Zakończyliśmy tradycyjnie miniturniejem piłki koszykowej, gdzie również rywalizowały trzy drużyny, które mocno wsparła obecność i udział w grze naszego konserwatora pana Sebastiana Niezgody. Rozgrywki przygotował i poprowadził mgr Roman Olszowski.
Zapraszamy do galerii i do udziału w następnym „Dniu Sportu” w przyszłym roku.
Galeria
R. Olszowski    
Powodzenia podczas egzaminu zawodowego‼️
29-05-2026 18:53:36
Drodzy uczniowie! Przed Wami ważny moment, do którego przygotowywaliście się przez długi czas. To okazja, aby spokojnie i rzetelnie pokazać swoją wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie zdobyte podczas zajęć praktycznych i teoretycznych. Warto zaufać sobie i podejść do egzaminu z opanowaniem - macie solidne podstawy, by poradzić sobie z każdym zadaniem.
Pamiętajcie, aby uważnie czytać polecenia, dobrze zaplanować swoją pracę i działać krok po kroku. Nawet jeśli pojawi się trudniejsze zadanie, zachowajcie spokój i spróbujcie wykorzystać to, co już wiecie - często to wystarczy, by znaleźć właściwe rozwiązanie.
Życzę Wam jasnego umysłu, koncentracji i wiary we własne możliwości. Niech ten egzamin będzie dla Was nie tylko sprawdzianem, ale też potwierdzeniem zdobytych kompetencji.
Trzymam za Was mocno kciuki – powodzenia!
Dyrektor    
„Hazard? Nie daj się wciągnąć”
29-05-2026 12:52:48
W dniu dzisiejszym uczniowie klas 3U, 3T oraz 3H uczestniczyli w spotkaniu edukacyjnym prowadzonym przez pracownika Krajowej Izby Skarbowej pod hasłem „Hazard? Nie daj się wciągnąć”. Podczas prelekcji omówiono zagrożenia związane z hazardem, konsekwencje prawne oraz skutki uzależnień. Uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę i uświadomić sobie, jak ważne jest podejmowanie odpowiedzialnych decyzji.

Serdecznie dziękujemy przedstawicielowi Krajowej Izby Skarbowej za ciekawe i wartościowe spotkanie.
Galeria
A. Kullman    
ZSGH w Bytomiu uhonorowany statuetką Iskierki28-05-2026 20:39:47
W dniu uroczystego koncertu z okazji 20-lecia Fundacji ISKIERKA, który odbył się 27 maja 2026 r. w NOSPR w Katowicach, nasza szkoła – Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bytomiu – została wyróżniona wyjątkową statuetką Iskierki.

To niezwykle cenne wyróżnienie jest wyrazem uznania za współpracę, zaangażowanie, imponujące zbiórki i skuteczność w organizowanych inicjatywach, promowanie wolontariatu z pasją i smakiem oraz wsparcie działań podejmowanych przez Fundację na rzecz dzieci i młodzieży z chorobą nowotworową.

Jubileuszowy koncert „Efekt Iskierki” to wydarzenie, w którym mali pacjenci po przejściach onkologicznych wystąpili na jednej scenie z największymi gwiazdami. Uroczysty koncert zgromadził wielu znamienitych gości, przyjaciół i partnerów Fundacji. Na scenie zagrała
Dziecięca Orkiestra Onkologiczna pod opieką Piotra Sutta wraz z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia pod batutą Adama Sztaby. Pojawili się także m.in. Kwiat Jabłoni, Artur Rojek, Sebastian Karpiel-Bułecka i zespół Dikanda. Do tego nieszablonowego koncertu dołączył sam Sting ze swoim Virtual Pre-recorded Performance. Koncert prowadzili: Jarosław Boberek i Mirosław Neinert. Gościem specjalnym była Pani Prezydentowa Jolant [...pokaż więcej]
B. Ochmańczyk    
Powodzenia na egzaminie zawodowym‼️28-05-2026 20:22:18

Przypominam, że w dniach od 1 - 5 czerwca 2026 r. odbywać się będą w naszej szkole egzaminy zawodowe.

Część praktyczna (model „d”)
  • 01.06.2026 r. (poniedziałek) godzina 9.00 kwalifikacja HGT.03; HGT.07; HGT.12;
  • 01.06.2026 r. (poniedziałek) godzina 13.00 kwalifikacja HGT.08; HGT.06.
Część pisemna
  • 02.06.2026 r. (wtorek) do 05.06.2026 r. (piątek) godzina 9.00; 11.00; 13.00 wg harmonogramu.
Część praktyczna (model „w”)
  • Od 02.06.2026 r. (wtorek) do 05.06.2026 r. (piątek) godzina 8.00; 12.00; 12.30 kwalifikacja HGT.02; SPC.01 wg harmonogramu.
Pamiętajcie, że na egzamin należy zgłosić się godzinę przed wyznaczonym terminem z dokumentem tożsamości.
Życ [...pokaż więcej]
B. Ochmańczyk    
Europejski Piknik – ‘W zdrowym ciele zdrowy duch”- Finał Europejskich Dni Młodzieży
25-05-2026 16:11:07
29 maja przy okazji Dnia Sportu zapraszamy na podsumowanie Dni Młodzieży organizowanych w szkole w dwóch etapach. Pierwszy etap został zakończony – 28.04 odbył się Bieg Erasmusa, podczas którego 2 grupy uczestników tegorocznych staży zagranicznych brały udział w biegu. Po podsumowaniu pikniku będziecie mogli zobaczyc fimik
z wydarzenia. Jedna grupa biegła w Parku Miejskim w Bytomiu i druga grupa biegła w Los Cristianos na Teneryfie. Podczas biegu p. romowaliśmy hasła "Run for experience!", "Level Up Your Health","Erasmus+: More than just a flight, it's a stride!"
Wielki finał naszej akcji promującej zdrowie odbędzie się w piątek podczas szkolnego Dnia Sportu. Zapraszamy klasy gastronomiczne na wykład, podczas którego uczniowie pokażą wam walory kuchni hiszpańskiej z opcjami zdrowszymi, które można przygotować zarówno na zajęciach jak i w domu. Wszyscy uczniowie zaproszeni są na przerwy lekcyjne na parter szkoły gdzie uczennice z klas turystycznych będą prowadziły warsztaty animacyjne – pokażą wam jak łączyć ruch z muzyką i jak dobrze się przy tym bawić. Stażyści obu grup podziela się z wami wrażeniami ze staży i przekażą jak dbać o dobre odbycie stażu i jak aktywnie spędzać czas wolny przy okazji poznając kulturę kraju, w którym odbywamy staż.
Na prezentację zapraszamy przedstawicieli klas – samorządy oraz wszystkich zainteresowanych aplikacją do Programu Erasmus+ w kolejnym roku szkolnym. W trakcie dnia będzie również działało stoisko informacyjno- warsztatowe, gdzie będziecie mogli – sprawdzić swoją odporność psychiczną oraz poznać jak radzicie sobie w sytuacji trudnej. Odbędą się ‘próbne rozmowy kwalifikacyjne’ oraz będziecie mogli zmierzyć
się z reżyserowanymi scenkami sytuacji kłopotliwych, które mogą wydarzyć się na stażu.

Program dnia: (komunikat z zapisami będzie puszczony po klasach w środę 27.05)
  • 8.55 – 9.40 – prezentacje ze staży – sala multimedialna
  • 9.50 – 10.35 – kuchnia hiszpańska w zdrowszej odsłonie wykład dla klas gastronomicznych - sala multimedialna
  • 10.35 – 12.30 – stoisko – Dbamy o nasz psychiczny dobrostan – scenki i ‘próbne rozmowy kwalifikacyjne’ – korytarz 1 piętro
  • 9.40 – 12.45 – animacje przy muzyce na korytarzu szkolnym – parter przy przejściu. 
K. Drabik    
Zebrania z rodzicami
22-05-2026 09:55:00
Informujemy, że w dniu 27.05.2026 r. (środa) o godz. 17.00 odbędą się zebrania z rodzicami.

-= Przydział sal na spotkanie z wychowawcami =--

Podczas zebrań w godzinach 17.00 - 18.30 wszyscy nauczyciele będą dostępni w pokoju nauczycielskim, w budynku przy ul. Żeromskiego 26.

Uwaga! Zebrania rodziców z klas 1UH, 2CK i 3C odkdę się w innych terminach - szczegóły w harmonogramie.
Dyrektor    
Wszystkie newsy:
Wyszukiwanie:
..:: Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka - 20-11-2025
..:: Warsztaty Pizzy dla uczniów SPMS - 17-11-2025
..:: Zebrania z rodzicami - 17-11-2025
..:: Smakołyki na Bytomski Jarmark Bożonarodzeniowy - 15-11-2025
..:: Wycieczka do Chlebowej Chaty w Górkach Małych - 14-11-2025
..:: Szkolenie baristyczne - 13-11-2025
..:: Podsumowanie zbiórek na Akcję "Świąteczny List" ‼️ - 13-11-2025
..:: Kolejna edycja akcji charytatywnej na rzecz Fundacji Chatul - 13-11-2025
..:: Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w ZSGH Bytom - 12-11-2025
..:: Przygotowania do Jarmarku Bożonarodzeniowego! - 08-11-2025
..:: Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości - 07-11-2025
..:: Czy wiecie ,że... - 07-11-2025
..:: PODZIĘKOWANIA - 06-11-2025
..:: #SafeBox – wspólna przestrzeń wsparcia i zaufania - 06-11-2025
..:: Akcja Świąteczny List‼️ - 05-11-2025
..:: Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania 2025 – podsumowanie - 04-11-2025
..:: Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Bytom - 02-11-2025
..:: Europejskie Dni Zdrowego Jedzenia i Gotowania 2025 - 31-10-2025
..:: Konkursu na logo projektu "Level Up Bytom - 20-10-2025
..:: Wycieczka Klas 1UH i 3C do Energylandii - 18-10-2025
..:: Klas 5U i 5T na integracyjnej wycieczce w Czarnym Groniu w Rzykach - 18-10-2025
..:: Finał akcji "Podaruj znicz na Kresy" - 18-10-2025
..:: ErasmusDays2025 w Miechowicach - wspólna inicjatywa trzech bytomskich szkół - 16-10-2025
..:: Pokaz barmański dla klasy 3T - 15-10-2025
..:: Wycieczka integracyjna do zoo w Opolu - 11-10-2025
..:: Dzień Edukacji Narodowej - 10-10-2025
..:: Wyjście na kręgle klasy 5U - 08-10-2025
..:: Uwaga‼️ Zmiana terminu zebrania Trójek Klasowych - 08-10-2025
..:: Wycieczka do ZOO do Opola - 07-10-2025
..:: Zebranie trójek klasowych - 07-10-2025
..:: Gratulacje dla Natalii Oświęcimskiej – laureatki Nagrody Prezydenta Bytomia - 06-10-2025
..:: Zakończyliśmy Tydzień Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej - 04-10-2025
..:: Zmiany w planie lekcji - 02-10-2025
..:: Biblioteka zaprasza człowieka - 01-10-2025
..:: Pasowanie na ucznia ZSGH - 30-09-2025
..:: Samorząd Uczniowski 2025/2026 - 29-09-2025
..:: Europejski Dzień Języków - 26.09.2025 - 29-09-2025
..:: ZSGH na podbój Stanów Zjednoczonych – październik 2026 - 29-09-2025
..:: Komunikat w sprawie planu rekrutacji do Projektu na rok szkolny 2025/2026 - 29-09-2025
..:: Rajd Rowerowy - Wycieczka Turystyczna - 26-09-2025
..:: Nasza szkoła świętuje World Wellness Weekend‼️ - 22-09-2025
..:: Kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego - 22-09-2025
..:: Akcja „Sprzątanie Świata 2025” - 22-09-2025
..:: Podaruj znicz na Kresy- XIX edycja - 19-09-2025
..:: Europejski Dzień Języków - 19-09-2025
..:: Wycieczka do Paryża i Disneylandu dla klas na kierunku turystycznym i hotelarskim - 18-09-2025
..:: Zapisy - Turystyczna wycieczka rowerowa - 18-09-2025
..:: World Wellness Weekend w ZSGH Bytom - 16-09-2025
..:: Awanse dla bytomskich nauczycieli - 16-09-2025
..:: Kwesta na terenie bytomskich cmentarzy - 15-09-2025
..:: Wycieczka klasy 4U do Biskupic - 15-09-2025
..:: Wyniki z egzaminu maturalnego poprawkowego - 09-09-2025
..:: Dyplomy i certyfikaty z egzaminu zawodowego - 08-09-2025
..:: Kiermasz podręczników szkolnych!!! - 07-09-2025
..:: Sprzedaż strojów gastronomicznych - 07-09-2025
..:: WARSAW SWEET TECH Międzynarodowe targi branży cukierniczej i lodziarskiej - 06-09-2025
..:: Narodowe Czytanie 2025 - 05-09-2025
..:: Zebrania z Rodzicami - 04-09-2025
..:: Najwyższe stopnie awansu zawodowego - 03-09-2025
..:: Targi cukiernicze w Nadarzynie pod Warszawą - 02-09-2025
..:: Egzamin zawodowy – deklaracje - 01-09-2025
..:: Egzamin zawodowy w roku szkolnym 2025/26 - obowiązek przystąpienia - 01-09-2025
..:: Wysokie wyniki egzaminu zawodowego dla uczniów ZSGH‼️ - 29-08-2025
..:: Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2025/2026 - 26-08-2025
..:: RZĄDOWY PROGRAM POMOCY UCZNIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM W 2025 r. - 11-07-2025
..:: Wyniki egzaminu maturalnego 2025 - 02-07-2025
..:: Rezultaty naszych projektów Erasmus+ - rok szkolny 2024/ 2025 - 01-07-2025
..:: Szkolny zestaw podręczników - 30-06-2025
..:: WAKACJE CZAS ZACZĄĆ‼️ - 26-06-2025
..:: Podsumowanie akcji charytatywnej na rzecz Fundacji Chatul - 25-06-2025
..:: Zakończenie Roku Szkolnego 2024/2025 - 23-06-2025
..:: Ranking wyników rocznych ZSGH - 23-06-2025
..:: Kolejny sukces sportowy naszego ucznia! - 23-06-2025
..:: Iskierkowy zlot Onkobohaterów - 20-06-2025
..:: Oferta pracy wakacyjnej – Scena Kulinarna - 17-06-2025
..:: Wycieczka klasy 3T1 do Ustronia - 16-06-2025
..:: Kolejne sukcesy sportowe naszych uczniów! - 16-06-2025
..:: Lekcja wychowawcza klasy 1CK z kosmetologii - 11-06-2025
..:: Nasza szkoła członkiem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego (IGHP) - 03-06-2025
..:: Powodzenia na egzaminie zawodowym‼️ - 02-06-2025
..:: Kochani Uczniowie‼ Drogie Dzieci‼ - 01-06-2025
..:: Wycieczka integracyjna klasy 3U - 01-06-2025
..:: Obsługa gastronomiczna, czyli doskonalimy swoje umiejętności zawodowe - 30-05-2025
..:: Dzień Sportu w ZSGH - 30-05-2025
..:: Spotkanie edukacyjne ze studentami dietetyki klinicznej - 30-05-2025
..:: Powodzenia na egzaminie zawodowym‼️ - 29-05-2025
..:: Dyplomy z egzaminu zawodowego - 23-05-2025
..:: Finaliści konkursu bibliotecznego - 22-05-2025
..:: Zebrania z rodzicami - 21-05-2025
..:: Dzień Sportu w ZSGH - 20-05-2025
..:: Ostatni dzwonek! - Akcja charytatywna na rzecz Fundacji Chatul - 20-05-2025
..:: Egzamin zawodowy - lato 2025 r. - 19-05-2025
..:: Dzień Ziemi z klasą 1CK - 19-05-2025
..:: Oferta pracy dla absolwentów oraz pełnoletnich uczniów szkoły jako praca dodatkowa - 19-05-2025
..:: Konkurs matematyczny dla uczniów klas 3 i 4 technikum - 13-05-2025
..:: Egzamin zawodowy - sesja lato 2025 r. - 12-05-2025
..:: Wyjazd drugiej grupy naszych uczniów do Grenady w ramach projektu Erasmus+ - 11-05-2025
..:: Dzień Europy - 9 maja - 09-05-2025
..:: Powodzenia na maturze‼️ - 04-05-2025
..:: Kolejne sukcesy naszego ucznia! - 30-04-2025
aktualna galeria
spacer po ZSGH
office 365
hotspot zsgh
certyfikaty
biuletyn
rodo
twoje ip
18.97.14.91
 Copyright® ZSGH Bytom
 Design by Olin
Od 1 listopada 2004 stronę odwiedzano 55017836 razy.
Obecnie: 25 gości online 
wróć do górę